Seksiyonel Kapı Sistemleri

Seksiyonel kapı, geniş alanlar için kullanılan hızlı geçiş sağlayan ısı ve toz yalıtımı bulunan özetleme ve aydınlatma amaçlı penceresi açılabilen otomatik kapı sistemidir.

Otodoor Otomatik Kapı, sizlere birbirinden farklı otomatik garaj kapıları tasarımı sunuyor. Konutunuzun görüntüsüne en uygun tasarımı, görsellik ile birleştirerek sizlere güven ve estetiği sunuyoruz. Üstün güvenlik sistemine ek olarak elektrik kesilmesi durumlarında manuel kullanım son derece kolaydır.

Isı köprüsü oluşturmayacak şekilde tasarlanmış 45 mm kalınlığındaki poliüretan dolgulu sandviç paneller, yüksek rüzgâr yüküne dayanıklıdır. 12 m genişlik ve 8 m yüksekliğe kadar üretilebilen kapı, iş güvenlik ihtiyacınız göz önüne alınarak özel emniyet sistemleri ile donatılmıştır. .

Panelli seksiyonel kapılar yeni üretim teknolojisi ve fonksiyonel tasarımın mükemmel bir kombinasyonudur. Geliştirilmiş yalıtımı ve arttırılmış emniyeti ile öncekinden daha iyi performans sonuçları elde edilmektedir. Paneller daha uzun olduğu için daha az bağlantı vardır ve bu, en sert etkilere dahi direnebilen kapı stabilitesi sağlamaktadır.

Seksiyonel kapı panelleri; alüminyum, çelik veya paslanmaz çelik olabilmektedir.

Paneller ısı köprüsü oluşturmayacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu, yüksek derecede yalıtımı sağlamakta ve yoğuşma ile korozyon problemlerini ortadan kaldırmaktadır.

Kapı Sistemleri, panelli seksiyonel kapılarda Nassau ve Günther ile çalışmaktadır.

Gerek elle, gerekse de elektrikle çalışabilecek son derece sessiz kapılardır. Geliştirilmiş emniyet cihazları içerisinde, kapı tekerleklerine halat sıkışmasını engelleyen koruma diski bulunmaktadır. Panellerin patentli birleştirme metodu parmak sıkışmasını engellemektedir.

Call Now ButtonHemen Ara
× Bize Yazın